مجموعه ساناكش با سابقه اى طولانى در زمينه ى مبادلات طلا, جواهر و سنگ هاى قيمتى، سالیان متمادی در بازار بزرگ تهران مشغول فعاليت بوده است. با توجه به گسترش ارزهاى ديجيتال در دنيا و آينده روشنى كه براى اين بازار نوظهور قابل تصور بود،‎ لزوم تحقيقات دقيق ميدانى در بسياري از كشورهای اروپايي و كانادا احساس می­شد. در همين راستا متخصصان ساناکش، از نزديك نوع عملكرد بروكرها و صرافي­هاي شناخته شده فعال در اين حوزه را رصد و ارزیابی نمودند که نتایج این بررسی های کارشناسی شده منجر به آغاز فعاليت رسمي در کشور کانادا در حوزه رمز ارزها با عنوان ساناکش از سال 2015 تا به اکنون شده است.

پس از تجربه موفق در این کشور، به‌لطف ارائه خدمات عالی، جلب اطمينان کاربران ايرانى داخل و خارج از كشور، همکاری با بروکرهای معتبر بين المللى و همچنين با اتكاء به پشتوانه­ى تجربى بسيار قوى به­دست آمده از فعاليت در بازار تهران، به­سرعت توانستیم اعتباری گرانبها در بین صرافی‌های ارز دیجیتال بدست آوریم و با توجه به نیازهای کشورمان در دوران تحریم ها تصمیم به ادامه فعالیت در کشور عزیزمان ایران گرفتیم.

در مجموعه ما ابتدا ساماندهی معاملات و پاسخگویی به نیازهای کاربران تنها به واسطه کانال تلگرامی انجام می­گرفت. پس از مدتی کوتاه، وبسایت ساناکش صرفا جهت اعلام قیمت راه اندازی گردید. ‎با توجه به نیاز کاربران به مبادله رمزارزها در بستری امن از یک سو و گسترش تحریم های بین المللی و ایجاد محدودیت های گسترده برای هموطنان عزیزمان توسط بروکرهای خارجی از سویی دیگر، بر آن شدیم تا با راه اندازی وبسایت جامعی که دربرگیرنده نیازهای تمامى کاربران داخل و خارج از کشور باشد، گامی در جهت تامین ارزهاى ديجيتال مورد نظر كاربران و تسهیل روند معاملات، بهبود کیفیت و امنیت خدمات مالی برداریم.

در وبسایت لوکال ساناکش که با همکاری تیمی حرفه‌ای و مجرب برای شما کاربران عزیز راه اندازی شده است، تلاش نموده‌ایم تا طیف گسترده‌‌ای از كاربران اعم از معامله‌گران با تجربه يا افرادی که به تازگى می‌خواهند قدم در این راه بگذارند و حتی دیگر صرافی های ارز دیجیتال، به سادگی و با امنیت خاطر بتوانند اقدام به دادوستد نمایند. هدف ما ایجاد بسترى با استانداردها و پروتکل‌های امنیتی بسیار بالا، حداقل کارمزد مبادله و قیمت‌های رقابتى که شما ایجاد خواهید کرد می‌باشد.

‎تجارت آنلاین بیت‌کوین، اتریوم و تتر را با لوکال ساناکش درجای جای دنیا به سادگی، سريع و با اطمينان خاطر تجربه کنید.

سانا برگرفته از سرعت در ارائه خدمات، امنیت، نوآوری و اعتماد است.